Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Date: 12 жовтня 2023 о 15:11, Refreshed 13 березня о 12:54

10 вересня - Всесвітній день профілактики суїциду. Проблема ця має глобальний характер. В умовах тривалих стресових навантажень ризики суїциду зростають. Профілактиці суїциду приділяється увага, існуюиь рекомендації.

Зустріч з учнями 9 класу. Говоримо про суїцид.

Будьмо проінформованими. Прості речі рятують життя.

Заняття "Що я знаю про суїцид"

Інтерактивне заняття з першокласниками. Знайомилися, малювали, грали.

Перехід учнів з початкової в середню ланку школи - одна з педагогічно найбільш складних проблем, а період адаптації в 5 - му класі - один з найважчих періодів шкільного навчання. На занятті ,  " Я - п"ятикласник" учні 5 -го класу мобілізували внутрішній ресурс, самостійно проявляли активну участь у дискусії.

Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров"я - це стан щастя та добробуту,  в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам.

Це означає, що ментальне здоров"я об"єднує здоровий дух та психіку людини хз соціальним складником. Заняття з учнями 6 класу "Ментальне здоров"я" було  актуальним .  Опрацювали техніки відновлення та вміння опановувати себе в різних ситуаціях.

Інтерактивне заняття з учнями 8-9 класів.

У рамках програми  збереження ментального здоров"я дітей "Ти як?" проведено інтерактивне заняття "Подорож в світ ментального здоров"я", мета якого розвиток резильєнтності, навичок самодопомоги, пошук внутрішніх ресурсів для відновлення та розуміння свого емоційного стану.

Булінг - не просто бешкетування. Це особлива форма стосунків, яка грунтується на дискримінації, насильстві та агресії. Шкільне цькування може викликати низьку самооцінку , почуття самотності, депресію і навітьсуїцидальні настрої.

Що таке булінг, у чому він проявляється, його наслідки та як боротися з ним у колективі, про це  розмовляли під час  заняття "Булінг. Причини, наслідки, шляхи боротьби" з учнями 9 класу.

До Всесвітнього дня психічного здоров"я з учнями 9 класу відбулась квест - гра "Моє психічне (ментальне) здоров"я" Учні отримали інформацію про ментальне здоров"я, як його підтримувати, фактори, що впливають на ментальне здоров"я, виконували вправи, проходили квест. Продовжуємо формувати та розвивати навички збереження ментального здоров"я.

Для учнів 5 класу було проведено заняття "Булінг" , на якому діти ознайомилися з рекомендаціями та порадами боротьби з буліногм.Учні отримали багато корисної інформації, виконували інтерактивні вправи, переглядали відеоролики.

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

З учнями 8 класу було проведено  заняття "Торгівля людьми. Як не стати жертвою?"

У ході заняття учні визначили свій рівень поінформованості з теми щодо торгівлі людьми; дізналися про небезпечні ситуації, пов"язані з торгівлею людьми; дізналися, як уникнути небезпечних ситуацій та запобігти насиллю.

Торгівля людьми - це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для кожної країни світу, включаючи Україну. з учнями 6 класу було поведено годину психолога

18 жовтня відзначається Європейський день протидії торгівлі людьми. Для учнів 9 класу було проведено заняття , мета якого, підвищення рівня знань щодо поняття "торгівля людьми", прав та собод громадян за кордоном, міжнародних документів про боротьбу з торгівлею людьми. Розкрили основні причини здійснення торгівлі людьми та етапи залучення людей в рабство.

Поради психолога

Вправи на подолання стресу.

Спробуйте  бути хоча б трохи добрішими - і ви побачите . що будете не  в змозі зробити поганий вчинок .

До Всесвітнього дня доброти  з учнями 1 класу було проведенно заняття "Подорож в Країну Доброти" на заняті діти пригадали ввічливі слова, проговорили які вчинки добрі , а які погані, намалювали ківтку доброти.

Толерантність означає бути сильним та найголовніше людяним. Толерантність - це про повагу, прийняття та розуміння. Сьогодні гостро постає питання про нехтування учнями та молоддю загальнолюдськими цінностями, порушення особистих прав людини, нетолерантне ставлення один до одного. Сьогодні дуже важливо зрозуміти необхідність толерантності в суспільстві. На занятті з учнями з"ясували про значення толерантності в житті людей в демократичному суспільстві, засвоїли звички толерантної людини.

Тренінг "Емоційне вигорання підлітків"

Заняття з елементами тренінгу "Шкідливі звички"

5 клас Ментальне здоров"я

16 днів проти насилля

1 грудня - Всессвітній боротьби зі СНІДом

Сучасне рабство

Волонтери

Допоможи собі сам

Вчимося керувати своїми емоціями

Психологічна хвилинка

Профілактика злочиності

День безпечного Інтернету

Comments:
Only authorized users can leave comments.